من رای می دهم

 

نوشته شده توسط:[مکانیک]

سلام بر خمینی کبیر

روح الله دوست داشتنی که مردم ایران به فرمان الهی سر به فرمان او سپردند و به پای صندوق های رای رفتند و به جمهوری اسلامی رای دادند ، نه یک کلمه بیشتر! نه یک کلمه کمتر!

مردم ما 32 سال پیش مرعوب شیاطین خارجی نشدند و فریب شیاطین داخلی را هم نخوردند که می گفتند اسلام نمی تواند حکومت کند و باید روشهای غربی را پیاده کنیم.

 

اما مردم طبق فرمان امام به جمهوری اسلامی رای دادند نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر...

این روزها هم زمزمه های غربگرایانی به گوش می رسه امثال حاج سید جوادی که امام طردش کرد و دیگر سران نهضت آزادی ... اینها هنوز هم فکر می کنند حرفشان خریداری دارد و می توانند در دل مردم ایران جایی باز کنند و دوباره  ایران را به دامن غرب برگردانند .

شگفت اینکه در این سالها که غرب خودش در بحران بی هویتی و بی نتیجه بودن حاکمیت سکولاریسم دست و پا می زند و مردم غرب به پا خاسته اند تا پوچی و بیهودگی مکاتب غربی را به نمایش بگذارند، این اقایان که تا خرخره در توهم کارآمد بودن غرب غرق شده اند، حتی چشم به روی واقعیات روز بسته اند.

تحریم انتخابات برای این دشمنان دوست نما، راهی است برای تضعیف نظام تا به خیال خام خودشان بخواهند ریزش ها را در نظام بالا ببرند و نظام را به بن بست بکشانند.

غافل از اینکه امام ما، روح الله دوست داشتنی و شیردل ما فرموده است: "شما به بن بست رسیده اید، نظام اسلامی به بن بست نمی رسد."

این اقایان خود را در بن بست می بینند و با فرافکنی اینطور القا می کنند که نظام به بن بست رسیده است.

ما تا آخرین قطره خونمان پای این نظام ایستاده ایم ...... و با رای مان ناراستی ها و اشکالاتی را هم که ممکن است در نظام وجود داشته باشد را ان شالله راست و درست می کنیم.

این وظیفه ماست که سعی کنیم بهترین و اصلح ترین را برای مجلس و ریاست جمهوری انتخاب کنیم تا سهم خودمان را در بهبود و رشد نظام اسلامی مان ادا کنیم.

 

ما عمل به وظیفه می کنیم تا پیش خدا روسفید باشیم. نتیجه با خود خداست.

....


paiin.jpg

 

موج وبلاگی زن غربی را آزاد کنید
جستجو
نویسندگان
    <مکانیک>
  • (0)

آمار وبلاگ
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • آخرین بروز رسانی :
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic